Radyo Reklam Hizmetleri

kayseri-Radyo Reklam Hizmetleri

- Reklamın Hitap Ettiği Kitle : Araç Kullanan insanların  %60 araçlarında radyo dinlemektedir. Bunun yanısıra ev hanımları da radyo reklamlarının hedef kitlesini oluşturmaktadır. Radyo, marka bilinirliği açısından ideal bir mecradır.

- Reklam Verenler : Ürün ve hizmet sunan son kullanıcıya hitap eden kurumlar, Kayseri'deki mağazalar, Kayseri'deki dershaneler, kayseri'deki otomotiv firmaları, Kayseri'deki çiçekçiler, Kayseri'deki organizasyon firmaları, Kayseri'deki sğlence kurumları, Kayseri'deki spor ve güzellik merkezleri, Kayseri'deki oteller konaklama hizmetleri, Kayseri'deki restoran ve lokantalar, Kayseri'deki sağlık hizmetleri ve hastaneler, Kayseri'deki ulaşım, seyahat ve turizm firmaları, Kayseri'deki inşaat yapı malzemeleri, Kayseri 'deki kooperatifler, Kayseri'deki kuyumcular ve sarraflar, Kayseri'deki bilgisayar ve yazılım firmaları, Kayseri'deki halı kilim mağazaları, Kayseri'deki kömür, odun firmaları, Kayseri'deki doğalgaz firmaları, Kayseri'deki güvenlik firmaları, Kayseri'deki akaryakıt gaz firmaları.

- Ücretlendirme: Yayınlanan spot (tekrar) adedine göre ücretlendirilmektedir. Ayrıca Seslendirme için ücret alınmaktadır. Ücretler ile ilgili detaylı bilgi için bizleri arayınız.

- Reklam Süreleri : Verimli bir Reklam süresi minumum 3 hafta -2 ay arasında yer almaktadır.

- Reklâm Yerinde Yapılan Etkinlik: Söyleşiler, muzik dinletisi, tartışma programları, eğlence programları, haberler v.b.

Aradığınız Ajans Burada.

Aşağıdaki formu doldurarak istediğiniz iş için teklif alabilirsiniz.

Yukarı
kayseri web tasarım kayseri evden eve nakliyat