Kayseri Tabela Yapımı ve Işıklı, Işıksız Kutu Harf

Tabela Yapımı

kayseri-Tabela Yapımı

Eğer bir işletmeniz var ise reklama da ihtiyacınız var demektir. İşletmenizin rayına oturabilmesi, işlerinizin yolunda gitmesi, tanınmanız, müşteri kazanmanız ve büyümeniz buna bağlıdır. Bu anlamda imdadınıza yetişen reklam tabelanızdır. Işıklı, ışıksız reklam tabelalarını buna örnek göstermek mümkün.

Işıklı, ışıksız reklam tabelaları büyük ya da küçük tüm işletmelerin sıkça tercih ettikleri reklam ve tanıtım biçimidir. Bu standart görseller işletme sahiplerinin isteğine göre şekillenip tasarlanıyorlar. Yani siz iş yerinizde kullandığınız bu görsellerin büyüklüğüne, yazı tipine, şekline müdahale edebiliyor nasıl arzu ediyorsanız o şekilde siparişinizi verip hazırlatabiliyorsunuz. Aydınlatma düzeneği bulunmayan ışıksız reklam tabelaları günışığında kolaylıkla seçilebilir. Hatta işletmenizin önünde bir aydınlatma aparatı var ise şanslısınız demektir. Düşük maliyetle ışıklı tabela kadar çekici olan bir reklam tabelasına sahip olursunuz. Diğer benzer reklam tabelalarına göre maliyet olarak sizi zorlamayacak bir seçenek olabilir. İskeleti alüminyum veya demir profillerden oluşur ve ışıksız tabela bu iskelet üzerine monte edilir. Tabelanız isteğiniz doğrultusunda alüminyum, galvanizli sac, polikarbon ya da pleksi olabilir.

Işıklı, ışıksızTabelanızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız;

* Yazı veya şekillerin tümüyle silinmesini beklemeden bakımını yapmanız ve yenilemeniz gerekir.

* Montaj ve kurulum aşamasında sağlamlığa dikkat etmeniz son derece önem arz ediyor.

* Tabelanızın iskeleti demir ve ya alüminyumdan oluştuğu için muhakkak boyanmalıdır. Aksi durumda nemin ve suyun etkisiyle paslanma oluşabilir. Bu durum da size fazladan maliyet getirebilir.

Kayserideki reklam firmaları aralarında Gelişim Medya, Kayseri de açık hava reklamcılığı, Kayseride tabelacı, Kayseride ışıklı tabela yapımı, Kayseride ışıksız tabela yapımı, Kayseride led tabela yapımı, Kayseride totem tabela yapımı, Kayseride tabela çeşitleri,Kayseri de kutu harf yapımı hizmetlerini vermektedir.

Sizlerde uygun ve kaliteli işçilik için bizleri arayınız

Aradığınız Ajans Burada.

Aşağıdaki formu doldurarak istediğiniz iş için teklif alabilirsiniz.

Yukarı
kayseri web tasarım kayseri evden eve nakliyat